Click aici »

Agent vanzari

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Baia-Mare, Beclean, Bistrita, Cluj-Napoca, Iasi Baia-Mare Beclean Bistrita Cluj-Napoca Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-12-2009
Data actualizare
02-04-2010

Descrierea postului

Agent de vanzari pentru a gasi firme care au nevoie de consultanta pentru implementare si certificare sisteme de management CALITATE ISO 9001, MECIU ISO 14001, securitate ocupationala OHSAS 18001 sau un sistem integrat cu oricare doua sau trei variante din cele de sus.

Cerinte

Depistarea firmelor si semnarea unui contract de certificare pe domeniile enuntate. Intelegerea celor trei standarde.
vezi www.becoprod.ro

Oferta (bonusuri, beneficii)

se acorda ca bonus 20 % impozabil din valoare contractului intermediat. ( 200 euro la un contract de 1000 eoro)