Click aici »

Agent vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Campulung Mold, Miercurea-Ciuc, Radauti, Sfantu Gheorghe, Tirgu-Mures Campulung Mold Miercurea-Ciuc Radauti Sfantu Gheorghe Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Comert, Vanzari
Data introducerii
24-11-2009
Data actualizare
24-11-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

-om de vanzari in toate judetele,
-promoveza si distribuie produsele firmei,
-creeaza, mentine si dezvolta baza de date si relatiile cu clientii,
-transmite cerintele clientilor la departamentele firmei,
-intocmeste rapoarte de activitate si isi perfectioneaza coninuu cunostintele tehnice depre produse,
-reprezentarea intereselor firmei pe plan local.

Cerinte

-experienta in vanzari
foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentae profesionala)
-abilitati de interrelationare cu clienti
-capacitatea de a-si atinge obiectivele
-capacitatea de planificare, organizare si control
-seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-comision atractiv
-comisionul este exponential in functie de vanzarile realizate
-program de instruire si dezvoltare permanenta.