Click aici »

Agent vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Bacau, Botosani, Iasi, Pascani, Vaslui Bacau Botosani Iasi Pascani Vaslui
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-06-2009
Data actualizare
30-06-2009

Descrierea postului

Pentru inceput, persoana desemnata va trebui sa colaboreze cu sediul societatii in vederea gasirii si incheierii contractelor de vanzare a unitatilor de control acces (interfoane) pentru blocuri, vile, complexe rezidentiale.

Aveti certitudinea ca prezentati cea mai buna oferta de pe piata si astfel va vom inlesni procesul de recrutare al eventualilor clienti. Persoanele selectate vor participa la un training pentru cunoasterea produselor si li se vor sugera modalitati de prezentare a ofertei.

Cerinte

Seriozitate, abilitati de comunicare si negociere,initiativa, dinamism, dorinta de castig.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plata se face in functie de realizari: 200 RON / contract. La contractele mai mari se ofera bonusuri substantiale. Posibilitati de promovare.