Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
17-10-2007
Data actualizare
05-01-2018

Dexon Office

» 1 job nou de la aceeasi firma

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 6 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Identifica noi clienti, negociaza contractele si comenzile, asigura asistenta tehnica a produselor vandute, urmareste incasarile, intocmeste documentatia de livrare, receptioneaza produsele de la furnizori, asigura procedurile de livrare, respunde reclamatiilor, promovarea pe interent si media clasica, orice alte activitati legate direct de vanzarea/promovarea produselor.

Cerinte

Minim liceu.
Cunostinte word, excel, internet, siteuri de socializare si wordpress.
Perioada de proba de 90 zile.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Prime functie de realizari.