Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
06-11-2019
Data actualizare
06-11-2019

Descrierea postului

- Vanzarea produsului potrivit, la pretul potrivit, clientului potrivit, pentru atingerea obiectivelor lunare;
- Vizita clientilor prin delegatii periodice in tara;
- Promovarea produselor din portofoliu;
- Gestionarea partenerilor din portofoliu;
- Gasire clienti noi.

Cerinte

- Initiativa, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta;
- Experienta in vanzari B2B;
- Permis auto categoria B - minim 12 luni vechime - (fara incidente in trafic);
- Limba engleza - constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu competitiv pe piata muncii;
- Bonusuri de performanta;
- Participare la cursuri sustinute de traineri cu o cariera remarcabila in vanzari, pentru dezvoltare profesionala;
- Telefon, tableta si masina ?nu te lasa in drum".

Trimite CV