Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
14-06-2019
Data actualizare
14-06-2019
Confidential
Trimite CV

Descrierea postului

- Vanzarea produselor si serviciilor companiei;
- Identificarea si atragerea potentialilor client;
- Mentinerea relatiei cu clientii existenti;
- Crearea si distribuirea ofertelor comerciale;
- Prezentarea produselor si serviciilor;
- Negocierea si semnarea contractelor.

Cerinte

- Studii medii sau superioare, de preferinta in economie, management, marketing, tehnice;
- Experienta in vanzari active - minim 3 ani;
- Abilitati de convingere, negociere si promovare produs;
- Posesor permis conducere categ. B - posesia automobilului propriu va constitui un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV