Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-04-2018
Data actualizare
27-04-2018

Descrierea postului

Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu.
Construieste relatii puternice in vederea vanzarii produselor companiei si a cresterii gradului de satisfactie al clientilor.
Administrarea eficienta a portofoliului de clienti.
Solutionarea eficienta a solicitarilor clientilor.
Monitorizeaza piata din punct de vedere a concurentei, tendinte noi, cerintele clientilor.

Cerinte

Daca esti comunicativ(a), 100% implicat(a), dinamic(a) si motivat(a) si ai experienta sau iti doresti sa te dezvolti in domeniul vanzarilor, atunci vrem sa te cunoastem!

- abilitati de vanzare si negociere;
- studii medii/superioare;
- capacitatea de a vorbi fluent;
- experienta in call-center, vanzari, cercetare sau studii de piata reprezinta un avantaj;
- capacitatea de organizare, intr-un mod eficient, a activitatii profesionale si a timpului;