Click aici »

Agent vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-05-2017
Data actualizare
17-05-2018

Descrierea postului

- promovarea, oferirea de consultanta si comercializarea produselor firmei
- desfasurarea corecta a procesului de vanzare
- dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii
- eventual montaj

Cerinte

- abilitati de a lucra cu clientii
- capacitate de comunicare si relationare
- persoana dinamica, dornica de munca, seriozitate
- constituie avantaj experienta in domeniu
- carnet de conducere

Oferta (bonusuri, beneficii)

- vanzari in domeniul usilor de garaj, industriale, tamplarie, automatizari, rulouri
- dotari depozite rafturi, transpaleti manuali si electrici

Trimite CV