Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Targu Jiu Targu Jiu
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
24-03-2017
Data actualizare
24-03-2017
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;

- Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;

- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;

- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;

- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);

- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

Cerinte

- Posesor permis de conducere - categoria B.

- Cunostinte de operare PC