Click aici »

Agent vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
10-11-2016
Data actualizare
10-11-2016

Descrierea postului

- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor firmei.
- Prospectarea pietei, identificarea si contactarea potentialilor clienti.
- Mentinerea unei legaturi permanente, atat cu clientii existenti, cat si cu posibilii clienti, acordandu-le consiliere si oferindu-le solutii optime in functie de nevoile fiecaruia.
- Intermedierea incheierii contractului de vanzare-cumparare.

Cerinte

- Persoana dinamica, organizata, responsabila si dornica de venituri mai mari.
- Persoana sociabila si capabila sa interactioneze si sa negocieze cu clientii.
- Experienta in vanzari de articole textile constituie un avantaj.
- Colaborare exclusiv pe baza de comision din vanzari.
- De preferat sa fie P.F.A., I.I. sau S.R.L. sau disponibilitate pentru a deveni PFA in cazul in care nu este.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Colaboratorul isi poate organiza timpul dupa bunul plac.
- Comisionul va fi platit imediat dupa fiecare comanda finalizata, pe baza contractului de colaborare.
- Risc zero.
- Sprijin si sustinere din partea companiei.