Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-07-2016
Data actualizare
03-10-2016

Descrierea postului

Postul presupune activitati specifice unui department de vanzari: prospectarea pietei si identificarea de noi oportunitati de business, mentinerea contactului permanent cu clientii din portofoliu, o atitudine proactiva.

Cerinte

Candidatul ideal este orientat spre client, proactiv, organizat, are abilitati reale de comunicare, cunostinte bune de limba engleza si de utilizare a calculatorului.
Capacitatea de a analiza si sintetiza informatiile si de a lucra fara coordonare directa reprezinta avantaje.