Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-06-2016
Data actualizare
01-06-2016

Descrierea postului

In vederea dezvoltarii echipei de vanzari societatea noastra angajeaza Agent vanzari.

- mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor
- analizeaza si prospecteaza permanent piata, pentru identificarea de noi clienti
- castiga clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii
- urmareste si raporteaza actiunile concurente

Cerinte

Candidatul ideal va avea
studii medii, experienta in operare PC, MS Office
posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice necesare desfasurarii activitatii
comunicativ, creativ si inovativ in rezolvari
permis de conducere cat. B
prezenta agreabila