Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Suceava Suceava
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-05-2016
Data actualizare
27-07-2016

Descrierea postului

Prospecteaza piata, identifica clienti noi, ii fidelizeaza pe cei vechi
Prezinta produsele potentialilor clienti
Realizeaza oferte scrise pentru client
Urmareste si relanseaza afacerile in curs, mentine la zi baza de date cu clienti
Urmareste derularea contractului de vanzare

Cerinte

Experienta de minim 2 ani in vanzari - constituie avantaj
Experienta de lucru  in domeniul constructiilor - constituie avantaj
Cunostinte utilizare PC (MS Office)
Limba engleza - constituie avantaj
Permis de conducere -categoria B - obligatoriu

Oferta (bonusuri, beneficii)

Va oferim salariu motivant, telefon , masina de servici si un mediu de lucru placut.