Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
10-05-2016
Data actualizare
15-02-2017

Descrierea postului

KDY Design angajeaza agenti de vanzari (web design)

Descrierea job-ului:
* Efectuarea de apeluri telefonice pentru a prezenta oferta de servicii a firmei
* Efectuarea de vizite pe teren la potentiali clienti pentru a se prezenta oferta de servicii a firmei
* Trimiterea de e-mail-uri si adaugarea de anunturi prezentand oferta de servicii a firmei
* Programarea clientilor

Cerinte

Acest job nu necesita prezenta la sediul firmei. Se poate lucra de acasa, de oriunde, atat part time cat si full time.

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Comision/proiect (primele 3 luni) apoi se va putea opta pentru continuarea pe comision sau salariu fix.