Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-07-2015
Data actualizare
12-08-2015

Descrierea postului

Administrarea portofoliului de clienti in zona Pitesti Nord, Curtea de Arges, Costesti, Vedea;
Preluarea comenzilor, a incasarilor si urmarirea derularii livrarilor si incasarilor;
Atingerea si depasirea targetului lunar agreat cu managerul direct;
Transmiterea informatiilor solicitate de catre clienti si potentiali clienti;

Cerinte

Studii medii/superioare
Preferabil minim 1 an experienta in FMCG
Utilizator mediu PC/ Tableta, MS Office ? Excel
Permis de conducere categoria B;
Abilitati de vanzare,comunicare, negociere ?i organizare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Autoturism
Telefon / tableta
Bonus vanzari