Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-08-2014
Data actualizare
22-10-2014

Descrierea postului

- prezentarea si promovarea produselor prelucrate cu materii prime direct importate din Italia;
- prospectarea in permanenta a pietei in vederea identificarii de noi clienti;
- intocmirea rapoartelor privind situatia vanzarilor, potentialilor clienti.

Cerinte

- cunostinte de limba italiana;
- personalitate energica, pozitiva, amabilitate si eficienta;
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, capacitate rapida de decizie;
- autoturism personal.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- formare profesionala;
- posibilitatea unei cariere intr-o firma aflata pe primul loc in Italia din punct de vedere al calitatii;
- comisioane din vanzari.