Click aici »

Agent Vanzari - zona Neamt

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Targu Neamt Targu Neamt
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-01-2014
Data actualizare
30-01-2014

Descrierea postului

Responsabilitati principale:
- aria de activitate: zona Neamt;
- realizeaza obiectivele lunare de vanzari;
- viziteaza potentialii clienti din zona alocata conform rutelor stabilite; implementeaza politica de vanzari a companiei;
- dezvolta si pastreaza relatii cu persoanele de contact;
- face propuneri privind imbunatatirea activitatii;
- preia comenzi de la clienti si le transmite in timp rapid catre companie;
- discuta cu clientii eventualele probleme si face propuneri catre managerul sau privind solutionarea acestora;
- implementeaza proiectele de vanzari si marketing (promotii, lansari, programe speciale, etc).

Cerinte

- studii superioare;
- experienta in vanzari;
- o buna cunoastere a zonei de lucru;
- o buna cunoastere a modului de lucru;
- cunostinte bune de operare pe computer (Word, Excel);
- motivare, determinare, atitudine pozitiva, orientarea catre obtinerea de rezultate;
- capacitatea de a lucra in conditii de stress;
- disponibilitatea pentru a calatori.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti;
- dezvoltare personala si profesionala;
- mediu de lucru dinamic, deschis, provocator.