Click aici »

Agent vanzari van-sales divizia inghetata

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
21-01-2010
Data actualizare
02-02-2010

Descrierea postului

Pentru orasele: Bucuresti, Cluj, Satu Mare, Constanta, Pitesti, Ramnicu Valcea, Craiova, Piatra Neamt, Iasi, Suceava, Ploiesti, Brasov, Sibiu, Timisoara, Oradea

- Ocupantul acestui post va asigura serviciul de vanzare/ promovare al produselor companiei, in cadrul clientilor stabiliti de Directorul de Vanzari, respectand politica de vanzari a companiei.

Cerinte

- Absolvent studii medii;
- Experienta intr-un post similar in domeniul FMCG - minim 2 ani;
- Experienta in distributia de inghetata prezinta avantaj;
- Permis auto B sau C. Obligatorie experienta in conducere camion (min 3,5 tone);
- Abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
- Seriozitate, putere de munca, gandire pozitiva.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Mediu de lucru dinamic si motivant, pachet salarial atractiv, posibilitati de dezvoltare a carierei.