Click aici »

Agent vanzari utilaje agricole/produse agricole

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Brasov, Bucuresti, Timisoara Brasov Bucuresti Timisoara
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura, Vanzari
Data introducerii
30-12-2008
Data actualizare
30-12-2008

Descrierea postului

Agentia econimoca a Landului Austria Inferioara va ofera o posibilitate deosebita: De a deveni agent de vanzari pe baza de comision pentru 2 sau 3 firme in domeniul Agriculturii. Salariul de baza fix va fi minim 600 EURO plus comisionul din vanzari.

Cerinte

Experienta cat mai mare in domeniul vanzarilor utilajelor agricole, sau produselor Agricole.
Detinerea unei baze de date cat mai mari cu potentiali clienti in domeniul Agriculturii, pe care ii veti putea aborda.
Cunoasterea foarte buna a unei limbi de circulatie internationala ( engleza sau germana)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Minim 600 de Euro fix pe baza de contract civil de prestari servicii.
Se pot realiza venituri de pana la 10% din valoarea vanzarilor!!