Click aici »

Agent Vanzari - tesaturi si paturi din lana

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
14-04-2021
Data actualizare
14-04-2021

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Principala misiune a candidatului este legarea de noi relatii cu antreprenorii din domeniu textil (magazine, sectii de productie costume pe comanda, populare, uniforme scolare, uniforme autoritati ale statului) dar si autoritati contractante (spitale, camine, hoteluri,etc)
Alte cerinte:
Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.
Se ofera masina de serviciu, insa detinerea si disponibilitatea folosirii masinii proprii este un atu, ce se va regasi in remunerare.

Cerinte

Studii superioare
Experienta relevanta in domeniu
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
Cunostiinte SICAP (SEAP)
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Bune abilitati de comunicare si interrelationare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv + procent din vanzari + bonusuri