Click aici »

Agent vanzari sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Braila, Bucuresti, Rimnicu-Vilcea Braila Bucuresti Rimnicu-Vilcea
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
14-02-2015
Data actualizare
27-03-2016

Descrierea postului

Descrierea jobului:

Ofertarea urmatoarelor servicii prestate de firma:
- montare sisteme de intefonie pentru bloc / casa
- montare sisteme de supraveghere video
- montare sisteme de alarma

Clientii tinta sunt proprietarii de case, spatii comerciale, asociatiile de proprietari, institutiile publice

Cerinte

- Experienta de minim 3 ani in domeniul instalatiilor de interfonie, supraveghere video, efractie
- Cunostinte operare PC;
- Mod riguros de organizare;
- Seriozitate, loialitate;
- Prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre asociatiile de proprietari, persoane fizice/jurudice;
- Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- Negocierea si incheierea de contracte cu asociatiile de proprietari / persoane fizxice / juridice;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + procent din vanzari
Se ofera masina si telefon de serviciu