Click aici »

Agent vanzari prospectare

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
28-09-2015
Data actualizare
28-09-2015

Descrierea postului

Aagent de vanzari /prospectare clienti. Primeste cererea clientului, intocmeste oferta de pret conform furnizorii firmei, trimite clientiilor plus lansarea comenzii.

Cerinte

Persoana ordonata, curata, sociabila, comunicativa, cu dorinta de munca si afirmare.

Aspect fizic placut, prezenta agreabila.

Cunostinte operare PC, Word, Excel, Outlook, Photoshop.

Va asigura un minim de ordine si curatenie.

Va asigura protocolul in cazul sedintelor, al intalnirilor, sau cu alte ocazii.

Va recontacta clientii societatii si va contacta clienti noi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitatea de lucru intr-un colectiv tanar, ambitios, posibilitatea de promovare.

Program de lucru lejer 9:00-17:00, cu pauza de masa.

Nu se va solicita ramanerea peste program (punem accent pe eficienta).

Telefon mobil.

Salariu fix + comision performante.

Mediu de lucru placut, colectiv tanar.