Click aici »

Agent vanzari productie publicitara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-01-2012
Data actualizare
26-01-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Marketing, Publicitate/PR, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- identifica potentialii clienti, pentru urmatoarele produse: print digital si offset, print indoor & outdoor, materiale promotionale personalizate, servicii de print format mare, webdesign, productie publicitara,
- mentine permanent relatiile cu clientii existenti;
- supravegheaza realizarea etapelor de productie, impreuna cu coordonatorul departamentului de productie;
- urmareste incasarea facturilor emise.

Cerinte

- excelente abilitati de comunicare, putere de convingere;
- dorinta de castig
- seriozitate, punctualitate, dinamism;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix + comision (procent vanzari); ponderea cea mai importanta in castigul lunar este data de comisionul obtinut in urma vanzarilor.
- telefon mobil;
- integrarea intr-o echipa tanara si profesionista.