Click aici »

Agent vanzari piese de schimb

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-05-2017
Data actualizare
31-05-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-sa vanda produsele si serviciile promovate de catre SC Martec Autotehnic SRL
-sa mentina si sa dezvolte relatiile cu clientii
-sa identifice potentiali clienti pe piata
-sa asigure consultanta si asistenta clientilor
-sa raspunda de intocmirea corecta a ofertelor
-sa participe si sa asigure atingerea obiectivelor si a cifrei de afaceri a firmei
-sa se asigure de obtinerea documentelor de plata semnate si stampilate .
Salariu motivant + comision din vanzari.

Cerinte

-studii medii
-experienta  minim 1-2 ani(experienta intr-un post similar constituie un avantaj)
-cunostinte tehnice auto minime obligatoriu
-cunostinte operare PC(OFFICE,GMAIL,EXCEL,WORD)
-abilitati de comunicare si relationare
-cunostinte de limba engleza la nivel conversational
-om de echipa,cu abilitati de analiza si planificare
-permis de conducere categoria B
-referinte de la ultimul loc de munca

Oferta (bonusuri, beneficii)

-masina serviciu
-telefon serviciu
-bonus din vanzari (nelimitat in functie de vanzari)
-posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si de a invata lucruri noi