Click aici »

Agent vanzari / distributie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
19-12-2011
Data actualizare
19-12-2011

Descrierea postului

Coordoneaza zona de distributie alocata efectueaza vizite regulate la clienti pe aria de acoperire.

In urma discutiilor dc stabileste preturi de achizitie ii informeaza despre promotiile aflate in derulare. Intocmeste raport saptamanal despre vanzari.

Pe aria de acoperire viziteaza noi potentiali clienti si ii atrage sa cumpere produsele noastre. Informeaza dz despre munca efectuata.

Administreaza si solutioneaza micile reclamatii.

Cerinte

Experienta vanzari / distributie minim 1 an, sociabil rezistent la stres, capabil sa rezolve problemele aparute.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu de baza+bonus in functie de realizari,
- masina de servici,
- telefon.