Click aici »

Agent vanzari/distributie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
07-02-2016
Data actualizare
07-02-2016

Descrierea postului

Agentul Vanzari/distributie va avea urmatoarele indatoriri principale:
- Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
- Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
- Livrarea produselor si derularea eficienta a distributiei acestora;
- Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor.

Cerinte

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Sociabil, convingator, organizat, dinamic;
- Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a produselor companiei;
- Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii din arealul arondat;
- Experienta in vanzari constitue un avantaj;
- Disponibilitate pentru deplasari in areal arondat de una sau mai multe zile;
- Spirit de initiativa si creativitate;
- Permis auto categoria B (minim 3 ani);
- Cunostinte PC (Windows, MS Office)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca:
- Vei avea salariu motivant
- Vei beneficia de stabilitatea si know-how-ul unei companii nationale cu traditie
- Vei lucra intr-un mediu de lucru dinamic, alaturi de o echipa de profesionisti
- Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta ci mai ales sa pui in practica noile tale idei
- Vei avea la dispozitie toate celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii (autoturism, telefon, PC)
- Acesta este locul in care iti poti construi o cariera, poti invata de la profesionisti si ne putem indrepta spre succes impreuna