Click aici »

Agent Vanzari Directe

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oradea, Piatra Neamt, Pitesti, Ploiesti, Rimnicu-Vilcea Oradea Piatra Neamt Pitesti Ploiesti Rimnicu-Vilcea
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-01-2010
Data actualizare
27-01-2010

Descrierea postului

Prospectarea pietei si studiul concurentei
Dezvoltarea portofoliului companiei prin identificarea si atragerea de noi clienti
Acordare de asisten?a clien?ilor contractati
Promovarea produselor companiei;
Negociere si incheiere contracte
Activitatea de munca pe teren reprezinta 90% din timpul de lucru.

Cerinte

Cautam doar PERSOANE FIZICE AUTORIZATE !
Studii medii/superioare (avantaj studii in domeniul economic)
Cunoasterea limbii engleze
Cunostinte PC (Office)
Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

comision atractiv
bonusuri in functie de performanta
Dezvoltare profesionala continua
Integrarea intr-o companie renumita pe piata, aflata in plina ascensiune
Oportunitati de promovare si angajare pe baza de carte de munca.