Click aici »

Agent vanzari directe si online

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Baia-Mare, Bucuresti, Cluj-Napoca, Ploiesti, Timisoara Baia-Mare Bucuresti Cluj-Napoca Ploiesti Timisoara
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
31-07-2015
Data actualizare
31-07-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Comert, Elevi/Studenti, Management/Consultanta, Marketing, Restaurant, Turism/Hoteluri, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Cerinte

Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plata se face doar functie de performanta (valoare fixa la fiecare contract activ incheiat, apoi, lunar, pe toata perioada colaborarii, un anumit numar de procente din valoarea lunara a respectivului contract). Sumele provenite din procente lunare se cumuleaza.