Click aici »

Agent vanzari Comunitatea Europeana

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
250 EUR
Gaesti, Moreni, Ploiesti, Targoviste Gaesti Moreni Ploiesti Targoviste
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-08-2012
Data actualizare
31-08-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 5 ani experienta in unul din domeniile: Transport/Distributie, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Intrata recent pe piata europeana firma noastra isi intareste echipa si recruteaza vanzatori de solutii multimedia si retelistice

Cerinte

In cadrul noii echipe din Romania veti avea oportunitatea de a vinde pe segmentul de piata IT software si hardware in toata Comunitatea Europeana si in spatiul ex-sovietic.Cunoasterea limbii engleze si franceze cursiv este obligatoriu.
Permis conducere C de minim 3 ani zile.
Disponibilitate 7 zile/7, 12h/zi, disponibilitate deplasari in fostele tari ale USSR si in tarile UE.
Cunoasterea limbii chineze mandarin sau coreana un avantaj net.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial 250 euro net
La incheierea unui contract cu client nou primiti 25% din valoarea contractului incheiat
Beneficii incluse pentru a vinde: SUV, laptop Fujitsu si telefon de serviciu.
Carburantul si cheltuielile de deplasare cu avionul sunt suportate de firma noastra.