Click aici »

Agent vanzari colaborator

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-03-2010
Data actualizare
26-01-2012

Descrierea postului

In vederea extinderii rapide in toate zonele ,cautam colaboratori care doresc sa aiba un venit suplimentar din gasirea de contracte si clienti pentru produsele noastre.

Oferta se adreseaza angajatilor cat si altor persoane dornice de un castig suplimentar.
Fara limita de varsta.

Castigurile se bazeaza pe alocarea unor procente din valoarea contractelor incheiate.

Pentru mai multe detalii sunati la 0744398322 sau 0735191100

Va invitam sa va alaturati echipei noastre! Sunt binevenite persoane sociabile,deschise,entuziaste,dormice de castig.

www.osirisdesign.bizoo.ro
www.jaluzele.aaz.ro

Cerinte

- Identificarea de potentiali clienti pentru produsele companiei;
- Promovarea produselor companiei;
- Activitati de consultanta pentru clientii;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Compania pune la dispozitie gratuit toate materialele si produsele necesare desfasurarii activitatii;
- Posibilitati de avansare rapida;
- Venituri din planul de comisioane si bonusuri.