Click aici »

Agent vanzari clipuri publicitare

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
11-12-2020
Data actualizare
10-02-2021

Nexoria Srl

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

VINDE VIDEOCLIPURI PUBLICITARE create de noi !
Castigi 30% pe loc, din pretul fiecarui clip vandut de tine!

Incepe chiar ACUM propria ta AFACERE SA DOMICILIU, daca ai 18 ani.
Plata pe loc.

Cauta, identifica persoane ce doresc sa-si promoveze afacerea/servicul  prin viceoclipuri publicitare.
Se ofera 30% din pretul de vanzare al serviciilor oferite de Nexoria SRL.

Cautam colaboratori in toata tara! Castiguri atractive!
Domeniul; VINDE VIDEOCLIPURI PUBLICITARE

Incepe chiar ACUM propria ta afacere la domiciliu daca ai 18 ani.

Ce trebuie sa faci?
Sa gasesti clienti interesati de a isi promova afacerea prin videoclipuri create de NEXORIA.

Cat castigi?
Minim 100 LEI = 30% din valoarea clipului comandat si achitat catre NEXORIA, de catre clientul adus de tine!

Gasesti clienti si primesti 30% din costul unui videoclip facut de noi si vandut de tine!

Cerinte

Vinde videoclipuri publicitare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV