Agent vanzari (Call Center) servicii Romtelecom (pentru locatia din Comarnic)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Breaza, Campina, Comarnic, Sinaia Breaza Campina Comarnic Sinaia
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Serviciu clienti, Vanzari
Data introducerii
26-03-2011
Data actualizare
26-03-2011

Descrierea postului

- Contactarea potentialilor clienti ai companiei
- Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute
- Indeplinirea targetului lunar de vanzari
- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia
- Intocmirea evidentei zilnice si raportarea catre coordonatorul de vanzari local a fiselor de cerere servicii, chestionarelor si a formularelor feed-back efectuate
- Urmarirea situtiei clientilor proprii pana in stadiul de instalare.

Cerinte

Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii

- Dinamism, abilitati organizatorice
- Cunostinte generale despre piata de telecomunicatii
- Experienta de minim 6 luni in vanzari (constituie un avantaj).

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Recompensa financiara: comision din vanzari si bonus pentru indeplinirea targetelor
- Posibilitatea de promovare intr-una dintre cele mai importante companii din Romania
- Training pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare si negociere
- Mediu de lucru dinamic si antrenant.