Click aici »

Agent vanzari birou

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Pascani Pascani
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
28-10-2014
Data actualizare
28-10-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu
Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
Preluarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online;
Convingerea clientilor sa achizitioneze o gama mai larga de produse oferite de catre magazin;
Urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;

Cerinte

-capacitate de negociere, originalitate
-comportament analitic
-caracter intreprinzator
-usurinta de exprimare orala si verbala in conditii de stres
-rezolvare probleme complexe
-cunoasterea limbii engleze
-deprinderi matematice
-adaptare la ritm de munca alert
-comportament de libera initiativa exprimat prin abordarea si solutionarea originala a unor probleme existente

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariul va creste progresiv in functie de vechime, specializarile obtinute si performantele realizate;