Click aici »

Agent vanzari antene satelit

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
1500 EUR
Alba Iulia, Drobeta T. Severin, Rimnicu-Vilcea, Targu Jiu, Timisoara Alba Iulia Drobeta T. Severin Rimnicu-Vilcea Targu Jiu Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
24-06-2010
Data actualizare
24-06-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti.

Cerinte

Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Stabilirea si dezvoltarea unor relatii profesionale cu clientii companiei;
Promovarea si vanzarea de servicii de telecomunicatii(televiziune prin satelit)
Consilierea clientilor in luarea deciziei optime.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitati nelimitate de castig in functie de activitatea prestata.