Click aici »

Agent vanzari (AB, AR, MM, BV, B)

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
300 EUR
Alba Iulia, Arad, Baia-Mare, Brasov, Bucuresti Alba Iulia Arad Baia-Mare Brasov Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-07-2012
Data actualizare
30-09-2012

Descrierea postului

Initial se incheie contract de colaborare si se achita procent din comenzi;
Probabilitatea de a primi solicitari de comenzi este mare, dat fiind faptul ca tipul de materiale de constructii distribuite de noi nu sunt intalnite pe stocul altor depozite de materiale de constructii;
In functie de rezultate si mai ales de efortul depus, dupa 2-3 saptaani se incheie contract de munca cu norma intreaga cu salariul fix si comision din vanzari;
In plus, intreg profitul de la primele 2-3 comenzi se lasa agentului pentru combustibil, in felul acesta stimulandu-l sa realizeze cat mai multe contacte in piata;
Initial se recomanda contactarea de pe net in zona de domiciliu a clientilor pentru starting;
Colaborarea se preteaza foarte bine si la agentii care lucreaza deja pentru alte societati ce distibuie materiale de constructii clasice si produsele care fac obiectul ofertei noastre nu intra in conflict cu oferta promovata deja de dansii;

Cerinte

1. Permis de conducere(e obligatoriu in eventualitatea de angajare permanenta)
2. Incredere si viziune in perspectiva dezvoltarii afacerii, iar in rest toate calitatile pe care trebuie sa le aibe un agent de vanzari de succes;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitatea de a lucra motivat intr-o companie in continua dezvoltare;