Click aici »

Agent turism

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
02-05-2008
Data actualizare
31-08-2008

Descrierea postului

Agent turism, responsabil cu informarea telefonica si la sediu a turistilor despre pachetele turistice, vanzarea lor (emitere facturi, vouchere, etc.), s.a.

Cerinte

Angajam o studenta la turism (care locuieste in Bucuresti) ca agent turism; NU este necesara experienta. Preferabil sa nu fie angajata in prezent. Prezenta si voce placuta, organizata, calma cu turistii, de incredere, punctuala, nefumatoare, inteligenta, familiarizata cu calculatorul si navigarea pe Internet. Rugam sa mentionati adresa exacta si data nasterii in CV si sa aveti fotografie clara aici sau sa trimiteti pe email la office@aquatravel.ro pt. ca CV-ul sa fie luat in considerare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Job pt. o persoana care e implicata in turism ca studenta si care vrea sa lucreze in turism pe viitor, care nu are experienta practica acum dar care vrea sa invete ABC-ul in turism dpdv practic, pt. experienta pe viitor, fara sa aiba pretentii salariale mari acum.