Click aici »

Agent turism

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
27-07-2010
Data actualizare
23-09-2010

Descrierea postului

Prospectarea pietei, ofertarea si promovarea produselor companiei si a partenerilor, Urmarirea trendului pietei, colectarea de informatii de pe piata turismului, vanzarea produselor, pastrarea relatiei cu clientii, negocierea cu clientii, promovarea ofertelor speciale, participarea la targuri, expozitii, info-tripuri in strainatate si in tara.

Cerinte

Experienta relevanta intr-un mediu competitiv, studii superioare in domeniu, absolvent Universitate de Stat, persoana dinamica, disponibilitate la deplasare in tara si strainatate, prezenta agreabila, ingrijita, cunostinte foarte bune operare calculator, cunoasterea programului AMADEUS, limba engleza comunicare si scriere, germana si rusa constituie avantaj. Absolvent curs IATTA constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu in functie de realizarii, conditii de lucru deosebite, bonusuri, participari la info-tripuri, bonuri de masa, prime de sarbatori.