Click aici »

Agent turism

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Turism/Hoteluri
Data introducerii
12-01-2010
Data actualizare
28-02-2013

Descrierea postului

- Vanzarea pachetelor turistice
- Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii serviciilor
- Facturare, emitere documente de calatorie, evidenta platilor
- Participarea la targuri si expozitii de profil

Cerinte

- Prezenta agreabila;
- Cunostinte de operare PC
- Cunostinte foarte bune de relationare si comunicare cu clientii
- Disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari
- Studii superioare in domeniul turismului sau posesor al unui certificat de calificare de agent turism (constituie un avantaj)
- Cunostinte limba engleza avansat sau alta limba de circulatie internationala