Click aici »

Agent turism

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
15-04-2016
Data actualizare
29-03-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Turism/Hoteluri
Nivel minim de studii: Studii postliceale
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Bonus Travel isi mareste echipa, iar tu ai o sansa acum sa devii colegul nostru.
Ne intereseaza ca tu sa ai o experienta de minim 2 ani in domeniul turismului, ne-am bucura  daca esti absolvent de Geografie sau Turism (brevet).
Ne dorim de la tine sa ai o atitudine pozitiva, sa fii orientat catre succes, sa fii un spirit competitiv, sa performezi in cadrul echipei tale, sa iti pui amprenta pe realizarile echipei.

Cerinte

RESPONSABILIT?TI:
? Intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
? Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice;
? Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;
? Rezervarea serviciilor turistice si biletelor de avion solicitate;
? Urmarirea derularii actiunii turistice;
? Intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie;
? Deservirea cu promptitudine si profesionalism a fiecarui client sau potential client.
In plus, este necesar sa ai si urmatoarele:
? Cunostinte operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
? Abilitati de vanzari si negociere;
? Orientat catre identificarea solutiilor ideale pentru client (abordare logica, analitica);
? Excelente abilitati de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Mediu de lucru tanar si competitiv, atmosfera prietenoasa, intr-o companie dinamica;
? Posibilitati de promovare in cadrului grupului Bonus Travel;
? Pachet salarial motivant in functie de experienta;
? Reduceri la vacante