Click aici »

Agent turism

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
28-02-2015
Data actualizare
09-03-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

- intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
Agent de turism:
- consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice externe
- rezervarea serviciilor turistice si biletelor de avion solicitate;
- urmarirea derularii actiunii turistice;
- intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie
- Instruire si sustinere permanenta
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic
- Sansa de afirmare intr-un domeniu de mare perspectiva
- Pachet salarial motivant

Cerinte

- cu sau fara experienta in agentie de turism
- cunoasterea limbii engleze
- cunoastere operare PC, pachet Office
- abilitati de comunicare si organizatorice
- orientare spre client, amabilitate
- responsabilitate, capacitate de analiza si sinteza, orientare spre evitarea si/ sau rezolvarea problemelor posibile.