Click aici »

Agent Turism

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
26-01-2015
Data actualizare
30-03-2015
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajam Agent Turism cu experienta minim 2 ani. Agentul de turism va lucra in agentie de turism pentru vanzari de programe turistice interne si externe proprii sau din sistemele de rezervari ale agentiei. Va face si vanzari bilete de avion (low-cost), asigurari medicale, rent a car, inchirieri autocare si microbuze, etc...

Va oferi spre vanzare clientilor agentiei, toate ofertele si programele disponibile. Beneficiile vor fi in concordanta cu munca depusa si realizarile obtinute. Va fi ajutat/a sa se integreze si sa se puna la punct cu lucrul in agentie si in sistemele de rezervari ale agentiei.
Doar candidatii ale caror cv-uri vor fi selectate in vederea stabilirii unui interviu ulterior, vor fi contactati .

Cerinte

- Experienta minim 2 ani ca agent turism;
- Experienta in vanzarea de bilete avion;
- Experienta in vanzarea pachetelor turistice;
- Experienta vanzari in front office?- abilitati de comunicare, relationare si exprimare;?
- Persoana organizata, punctuala, constiincioasa si responsabila;?
- Experienta in lucrul cu sistemele de rezervari online;
- Limba engleza - nivel avansat.