Click aici »

Agent transporturi externe

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
28-12-2009
Data actualizare
28-12-2009

Descrierea postului

- executarea comenzilor de transport rutier furnizate de clientii firmei sau obtinute din piata;
- dezvoltarea portofoliului de comenzi prin atragerea de noi clienti;
- urmarirea comenzilor executate pana la incasarea c/val. acestora;
- procesarea documentelor necesare bunei desfasurari a activitatii;
- raportarea periodica a activitatii.

Cerinte

Ne dorim in cadrul echipei persoane active, dinamice, ce au experinta in intermedierea transporturilor internationale de marfa , persoane ce poseda cunostinte cel putin medii de limba engleza, cu capacitatea de a-si organiza timpul si spatiul de lucru (documentele aferente postului) ; bune abilitati de operare pc (Office, internet).
Alte abilitati necesare: gandire logica, putere de convingere, seriozitate, bun negociator, abilitatea de lucru in echipa.

Studii superioare finalizate, de preferinta pe profil tehnic sau economic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu foarte atractiv,
- bonuri de masa,
- telefon de serviciu,
- bonusuri suplimentare in functie de performante.