Click aici »

Agent ticketing

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Braila, Constanta, Tulcea Braila Constanta Tulcea
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
31-12-2007
Data actualizare
31-12-2007

Descrierea postului

- rezervarea, emiterea si vanzarea biletelor de avion
-operare in sisteme de rezervari on line, de la rezervare pana la emitere de bilete de avion;
-relatii cu clientii, prezentari de variante de zbor,
-comunicare cu partenerii (companii aeriene, alti furnizori)

Cerinte

- limba engleza vorbit / scris / foarte bine
- cunostinte PC necesare pentru a putea opera in sistemul de rezervari online
- minimum studii medii
- experienta minimum 3 luni pe un post similar
- DIPLOMA IATA
- aspect fizic placut
- disponibilitate de a calatori
- capacitate mare de a acumula noi cunostinte,
-capacitatea de lucra dupa standarde de performanta,
spirit de echipa, eficienta, dinamism,
-activitati minimale de marketing si vanzari

Oferta (bonusuri, beneficii)

MOBIL,
AUTOTURISM