Click aici »

Agent ticketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
27-02-2018
Data actualizare
27-02-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Turism/Hoteluri
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Vrei sa ni te alaturi si sa contribui zi de zi la calatoriile implinite ale clientilor nostril? Uite ce facem noi intr -o zi de lucru:
Emitem bilete de avion in sistemul Galileo si nu numai, verificam rezervarile facute(in special cele de grup) si negociem cele mai bune preturi, unde este cazul
Confirmam rapid si corect platile clientilor, le inregistram, le facturam si le urmarim in sistemul agentiei
Cand este necesar, operam modificarile si anularile rezervarilor conform cerintelor pasagerilor si facem tot posibilul sa le gasim cele mai bune solutii de calatorie
Contactam partenerii si  liniile aeriene pentru confirmarea rezervarilor
Facem rapoarte relevante si analize prin care ne ajutam colegii

Cerinte

Candidatul ideal
Are o Experienta relevanta in domeniu de minim 2 ani;
Detine studii superioare in domeniu ;
Cunoaste destinatiile  turistice
Vorbeste si scrie in  limba engleza la  nivel avansat;
Are cunostinete foarte bune de utilizare a calculatorului
Comunica si relationeaza foarte bine cu echipa, in mod profesionist;
Are apacitate de analiza si sinteza rapida
Rezistenta la stres
Are o foarte mare atentie la detalii;
Isi organizeaza timpul excelent;
Este  orientat catre solutii (abordare logica, analitica);
Are abilitati de negociere si comunicare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Iti oferim:
Dezvoltare profesionala si stabilitate;
O echipa motivata si solida;;
Locatie centrala: (Piata Romana)