Click aici »

Agent teren - vanzari / contracte Galati

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Vanzari, Elevi/Studenti
Data introducerii
07-03-2014
Data actualizare
17-03-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Agent teren prospectie piata , prezentare produse si servicii in Galati
Mentinerea unei baze de date a clientilor potentiali.
Incheiere de contracte de vanzare sau prestare servicii.

Cerinte

Persoana inteligenta, prezentabila, cu usurinta in exprimare.
Capabila de efort fizic moderat in medie 3- 4 ore / zi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-plata pe baza de procent din contractele incheiate.
-Training gratuit.
-Posibilitate de angajare full-time in functie de realizari.
Posibilitatea maririi comisionului in functie de volumul de contracte incheiate.