Agent teren - Bucuresti, Ploiesti, Arad, Cluj-Napoca, Constanta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Cluj-Napoca, Ploiesti Arad Cluj-Napoca Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
12-02-2014
Data actualizare
12-02-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Marim echipa la nivel national! Cautam agenti teren pentru BUCURESTI, PLOIESTI, ARAD si CLUJ-NAPOCA

Angajam agenti de teren pentru deplasarea catre clientii companiei, primirea comenzilor prin telefon si stabilirea intalnirilor cu clientii alocati.

Responsabilitati
Activitatea nu presupune timp petrecut petrecut la birou.
Preluarea comenzilor din call centerul companiei se face telefonic de la propriul domiciliu.
Activitatea de teren intervine la onorarea intalnirilor cu clientii, incasarea banilor.

Cerinte

- Amabilitate, relationare usoara cu diverse persoane
- Masina proprie

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu fix + comision
- Telefon
- Decontare combustibil
- Contract de munca pe perioada nedeterminata