Click aici »

Agent telemarketing / telesales

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti, Marketing
Data introducerii
13-11-2015
Data actualizare
16-11-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Altele, Asigurari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Firma specializata in accesarea fondurilor europene,cu vechime de 8 ani, cauta colaboratori pentru deparatamentul de marketing/vanzari, pentru promovarea serviciilor societatii, pe baza unui comision substanial din valoarea serviciilor prestate.

Candidatii trebuie sa aiba experienta intr-unul din domeniile: Asigurari, Educatie/Training, Finante, Management/Consultanta, Marketing, MLM, Publicitate/PR, Resurse umane, Secretariat/Administrativ, Serviciu clienti, Telecomunicatii, Vanzari

Cerinte

Cerinte

1.Experienta in vanzari, marketing, relatii cu publicul constitue avantaj
2.Vocabular bogat si abilitati foarte bune de comunicare si persuasiune
3.Nivel optim de cultura generala.
4.Ambitie,perseverenta, atitudine pozitiva
5.Diplomatie,amabilitate, buna dispozitie.
6.Dorinta de a castiga nelimitat
7.Disponibilitate de perfectionare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

1.Program de lucru convenabil,exclusiv munca de birou,fara deplasari pe teren.
2.Instruire gratuita, suport material
3.Comisioane, bonusuri de performanta recompense, prime in functie de rezultat
4.Seriozitate (comisioanele si bonusurile sunt platite intotdeauna la timp, fara intarzieri!)
4.Participare la traininguri, cursuri de vanzari
5.Telefon mobil

Doritorii pot trimite CV cu foto, insotit de scrisoare de intentie.
Informatii suplimentare la nr.de telefon 0751-244-007, intre orele 8-15, de luni pana vineri inclusiv!

Nota* Vor fi contactate pe baza CV-ului doar personele care vor corespunde profilului.