Agent servicii clienti (Junior si Senior) cu limba Franceza/ Italiana/ Spaniola/ Germana/ Engleza

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Serviciu clienti
Data introducerii
03-09-2010
Data actualizare
03-09-2010

Descrierea postului

Locatie post: Iasi

- Asigurarea de suport tehnic IT prin email si telefon pentru Windows, Office, SAP si Blackberry;
- Preluarea incidentului si inregistrarea in sistem;
- Oferirea unei solutii pe cat posibil la primul contact cu clientul;

Detalii suplimentare pe site.

Puteti aplica sau puteti solicita detalii si la adresa de e-mail.

Cerinte

- Cunostinte limba franceza/italiana/spaniola/germana/engleza - nivel avansat ;
- Abilitati de comunicare;
- Experienta in Windows NT/2000/XP, MS Office - nivel mediu / avansat;
- Persoana flexibila, motivata;
- Disponibilitate de lucru in ture.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Va rugam sa aplicati numai daca va incadrati in cerinte, in special cele de limba. Primul interviu va fi unul telefonic care va va testa cunostintele de limba straina.