Click aici »

Agent securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
11-11-2015
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

- Executa serviciul in baza planificarii sefului de serviciu;
- Este obligat sa cunoasca si sa respecte indatoririle ce-i revin, conform Planului de Paza si consemnului particular al postului incredintat, fiind direct raspunzator pentru paza si integritatea obiectivelor, bunurilor si valorilor incredintate, precum si pentru interventia, in caz de nevoie, pentru solutionarea problemelor ce se ivesc in dispozitivul de paza.

Cerinte

Asteptam CV urile Dumneavoastra (format Europass + foto) la sediu: Constanta, Incinta Port, Dana 34 (sediul GSP).

Doar candidatii selectati in urma analizei CV urilor vor fi chemati la interviu.