Click aici »

Agent Promovare

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
21-02-2014
Data actualizare
21-02-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Agentul va imparti pliante in vederea promovarii unui serviciu al companiei, in vecinatatea unor institutii publice, cateva ore pe zi, in cursul diminetii;
Timpul de lucru este de minim 2-3 ore/ zi, in perioada 24-28 februarie;

Cerinte

Persoana comunicativa, prezentabila, cinstita;
Nu este necesara nicio calificare prealabila

Oferta (bonusuri, beneficii)

Remuneratie 10 lei/ ora.
Posibilitati de promovare in cadrul companiei.

Va rugam sa transmiteti CVul dumneavoastra la adresa de e- mail administrativ@urbconnet. ro